Bilancování 2011 část 2 – aneb měsíc po měsíci

Nyní si podrobněji ukažme rok 2011 na našem webu:

lednu článku „Bobří kalamita“ jsme se podívali na naše chlupaté kamarády a zjistili jsme, že někteří ekologičtí „nadšenci“ dokážou nadělat víc škody než užitku. Letošní zima zatím ani není pravou zimou , takže s činností „bobříků“ jsme se zatím nepotkali.                   V dalším článku „Město duchů“, jsme se pozastavili nad prázdnými novostavbami „domků“, tady jak se zdá se blýská na lepší časy, po celkem razantním snížení cen se domečky začínají pomalu zalidňovat a Hynkov tak může vítat nové obyvatele.

únoru jste si kromě pozvánek na různé akce mohli všimnout našich problémů s webem, neboť firma u které jsme web hostovali zkrachovala a já jsem řešil superrychlý přesun jinam, ale jak vidíte, vše se povedlo, jsme stále tady s vámi.

V březnu kromě pozastavení nad chystaném „Sčítání lidí domů a bytů“ vám Filip přinesl svůj první článek v rubrice „Tipy na výlety“, ve kterém vás pozval na prohlídku „Národní kulturní památky kláštera Hradisko“. Věřím, že v letošní roce, vám doporučí další místa, která stojí zato navštívit.

V dubnu se na Hynkově konala jedna velmi prestižní akce a to „Oslavy sedmdesátin Hynkovského hokeje„, vše podstatné shrnul Filip ve svém článku.

V květnu jste se dozvěděli o novém obecním webu www.prikazy.cz a mimo to vás čekala „nálož“ dalších pozvánek a upozornění, mimo jiné na každoroční akci „Noc kostelů“

Červen byl na události minimálně stejně bohatý jako měsíc minulý. SDH Hynkov oslavilo 90. výročí založení, do zvoničky se vrátily zvony, a na stránkách jste si díky Filipovi mohli přečíst 3 pověsti z Hynkova.

V červenci se začalo s opravou hynkovské kapličky, konal se již tradiční Noční turnaj aneb Memoriál Mirka Malého a opět, jako každý rok, nás postrašila voda v Moravě.

V srpnu jsme vám dále přinášeli pozvány na všechny možné i nemožné akce v okolí.

Září bylo  již na informace i hynkovské akce bohatší, kromě dalšího  „59. ročníku tradičních vodáckých závodů – Hanáckého slalomu a Poháru 17. listopadu„, byly v naší kapličce vysvěceny zvony. Kromě toho vám Filip připravil velmi pěkný dokument o Litovli

 

V říjnu a listopadu jakoby na nás padla únava a kromě několika pozvánek se nic moc nedělo.

V prosinci, jsme vám přinesli několik málo článků a bohužel i ten o smrti Václava Havla.

Ale teď je již leden a my se pokusíme neztratit vaši důvěru a budeme vás dál informovat o dění v naší obci.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Obec, web. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.