Bilancování 2011

Ani jsme se nenadáli a je za námi rok 2011, pojďme se spolu podívat, co jsme vám během roku na HYNKOV.cz přinesli, jestli jsme vám byli nějak užiteční a nakonec si ukažme co pro vás chystáme na rok 2012.

Tak začněme troškou čísel ( aneb „statistika nuda je“ ) :

Hynkov.cz vám v roce 2011 přinesl přes 180 nových článků, videí, upozornění a pozvánek na různé akce v Hynkově a okolí.

To, že vám jsou naše stránky, užitečné a rádi na ně chodíte ukazuje další číslo: 6882, tolik návštěv zaznamenalo počítadlo na na našem webu. Z toho pro nás vyplývá velký závazek pro další rok, nezklamat vaši důvěru a stále vám přinášet informace z vašeho okolí.

Dál bych chtěl poděkovat Filipovi, za jeho neúnavné psaní článků, tvorbu videa atd. Věřím, že bude pokračovat dál v jeho úsilí.

Co nás čeká v roce 2012, rádi bychom pokračovali v nastaveném trendu a udrželi aspoň 5 článků měsíčně. Možná se dostane na nějakou fotogalerii okolí, pokusím se zajistit ještě větší dávku aktualit z blízka i z daleka,  a to nejenom o akcích obecních, ale i zábavách, hodech apod.    A proto bych byl hrozně rád, kdyby někteří z vás překonali ostych, případně si našli čas a zkusili nám pomoci vytvářet tyto stránky. Přivítáme jakékoliv články, případně postřehy od vás, našich čtenářů. ( Jenom bych chtěl upozornit, že jediným honorářem, za tuhle mnohdy nevděčnou práci je „dobrý pocit“ )

S přáním, aby tento nový rok byl aspoň tak dobrý jako rok minulý.

Jura Chlapík

 

 

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice web. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.